Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion and reviews

ATC Račkova dolina , Pribylina

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

ATC Račkova dolina

District: Liptovský Mikuláš
07. 04. 2018
From: Jana

Boli sme v kempe v sezone 2017 a stal sa našim obľúbenym miestom na dokonaly oddych. Vyskúšali sme stan, aj ubytovnu Jakubina. Skvelé jedlá v reštaurácii, niekoľko ponúk menu, bufet, nááádherná rôznorodá príroda, a ten úžasný personál... Dakujeme! Zabudli sme si v reštaurácii tablet a poslali nam ho domov poštou! Sme velmi vďační a vzdy sa radi vratime.

ATC Račkova dolina

District: Liptovský Mikuláš
09. 09. 2014
From: Medved

Chodim sem 40 rokov, ale tak mizerne sluzby v restauracii som uz dlho nevidel. Casnicka (zamestnankyna obce Pribylina) neochotna s poznamkami, ze uz mala byt doma (v sobotu o 18. hodine). Na jedenie mali iba miniaturnu nedochutenu kapustnicu za vyse 3€! Inokedy je zase problem dat si aj pivo do skla, lebo nema kto umyvat pohare. Slovom tragedia. Turista je neustale utvrdzovany v nazore, ze on je tu kvoli prevadzkovatelovi a nie naopak.

ATC Račkova dolina

District: Liptovský Mikuláš
15. 07. 2014
From: maka

kemp na divoko medzi stromami,vecer pocut iba rieku a obcas nocne zvuky prirody,proste parada a relax.kto hlada ticho a klud idealne
boli sme v stane a hoci vacsiu cast prsalo hodnotime pobyt ako vydareny .

ATC Račkova dolina

District: Liptovský Mikuláš
02. 08. 2012
From: Pat.

Krásnej kemp,naprostá pohoda,žádná továrna na lidi a hlavně ta příroda pro turistiku.Naprosto odpočinkové místo pro vyčištění duše i těla.