Súbory cookie zlepšujú funkciu stránok, používaním týchto stránok súhlasíte s použitím cookie viac info
Úvod Mapa Recenzíe Počasie Prihlásiť Informácie Schránka(0)
Hľadať Mapa Schránka(0)

Nové rezervácie:

Termín od 2026-06-23 | Kemp a Termálne kúpalisko Podhájska
1 PARKOVACÍ MÍSTO OBYTNÉ AUTO,2 OS.

Termín od 2026-06-18 | Camping Manínska tiesňava
4 osoby + 1 stan (1 noc)

Termín od 2026-08-01 | Autocamping Slanická Osada
Chata 2 osoby

Termín od 2026-06-20 | Kemp Divín
1 place, for small caravan, with electricity, 2 adult

Termín od 2026-06-27 | Autokemp Jazero L.A
1 miesto pre stan a 2 osoby

Termín od 2026-06-30 | Vodácke centrum Dronte
10 luzek

Termín od 2026-06-19 | CAMPING DUNAJEC
4 miesta pre stany a 8 ľudí

Termín od 2026-06-23 | Konibar Kemp pod jazerom Hodruša
3 miesta pre stany - 7 osôb

Termín od 2026-06-26 | Camp PACHO****
1 miesto pre 4 miestny stan (2 dospelé osoby+ 2 deti+1 pes)+1 auto pri stane Kia Ceed Sw

Termín od 2026-06-05 | Autokemping Thermalpark
1x car, 2 person

Recenzíe, názory, diskusia

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel*** , Mošovce

Tu môžete vložiť Váš príspevok aj s fotografiou, kde ste boli, čo ste videli.. Vložiť novú recenziu »

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
25. 07. 2025
Od: Elča

Boli sme v kempe minulý týždeň, krásne vykosený areál, bazény s čistou vodou, toalety OK, krásny nový hotel s perfiš kuchyňou. Sme nadmieru spokojní , určite sa vrátime

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
23. 07. 2025
Od: Libuša

Výborná kuchyňa, nový penzión - kompletne zrekonštruovaný, milý personál

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
07. 08. 2011
Od: Petik

Ľuďom, ktorí chcú stanovať, tento kemp neodporúčam. Recepcia úplne celá zle. Čašníčka(recepčná) bola bez záujmu, ochoty. Zhrabnúť peniaze a nechať tak. Lúka pre stany bola síce pokosená, ale nezozberaná...kempujúci si ju nosili na obuvi až do záchodov a spŕch. Tenisové kurty síce boli k dispozícii aj s cenníkom, ale rakety Vám tam nemá kto požičať. Búdka bola zatvorená. Umyvárka je ešte z dôb socializmu a kuchynka tam vlastne ani nie je. Navariť sa tam nedalo nič!!!Bol tam len jeden rozbitý nefunkčný storočný sporák a dres, to bolo všetko. Chladnička tam tiež samozrejme nebola. Zaplatili sme hlupáci dopredu na dve noci, ale potom čo sa nám kazili potraviny a nemali sme si kde navariť, sme sa rozhodli ísť kempovať inde a požiadať o vrátenie peňazí za druhú noc. Vedúca bola fyzicky a telefonicky nedostupná a neskôr nám len po čašníčke-recepčnej odkázala, že vrátenie peňazí nie je možné. Na druhej strane bazény boli skvelé a súkromie pri stanovaní tiež celkom na úrovni.
Nabudúce možno skôr do chatky...