Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0)
Hledat Mapa Schránka(0)

Poslední rezervace:

Termín od 2026-06-12 | Karavany-Camp Pod starým orechom

Termín od 2026-06-19 | Kemp aerocafe
jeden stanjeden karavan/príves/ a auto

Termín od 2026-06-20 | Kemp Divín
1 place, for small caravan, with electricity, 2 adult

Termín od 2026-07-21 | Autokemp Rudava Malé Leváre
4L Chatka a 4 osoby

Termín od 2026-07-13 | Beach Bar Rezort Zelená voda
3 miesta... 2 stany a 1 dodávka.... 8 dospelých a 1 dieťa Minimálne 1 miesto s elekt. pripojkou

Termín od 2026-06-12 | Letovisko Kurinec
1 lakóbusz - vízparton- 2 személy- áram

Termín od 2026-10-21 | Auto Camping Dubník - kemp 53
1 místo, obytný přívěs + auto. 2 osoby a pes + el. přípojka

Termín od 2026-06-23 | Kemp Divín

Termín od 2026-06-13 | Camping*** Nitrianske Rudno
Jedno auto 1 miesto

Termín od 2026-07-15 | MotoCamp Tajch
4L Chatka a 4 Osoby

Recenze, názory, diskuze

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel*** , Mošovce

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
25. 07. 2025
Od: Elča

Boli sme v kempe minulý týždeň, krásne vykosený areál, bazény s čistou vodou, toalety OK, krásny nový hotel s perfiš kuchyňou. Sme nadmieru spokojní , určite sa vrátime

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
23. 07. 2025
Od: Libuša

Výborná kuchyňa, nový penzión - kompletne zrekonštruovaný, milý personál

ŠRZ Drienok Mošovce Camping a Hotel***

Okres: Turčianske Teplice
07. 08. 2011
Od: Petik

Ľuďom, ktorí chcú stanovať, tento kemp neodporúčam. Recepcia úplne celá zle. Čašníčka(recepčná) bola bez záujmu, ochoty. Zhrabnúť peniaze a nechať tak. Lúka pre stany bola síce pokosená, ale nezozberaná...kempujúci si ju nosili na obuvi až do záchodov a spŕch. Tenisové kurty síce boli k dispozícii aj s cenníkom, ale rakety Vám tam nemá kto požičať. Búdka bola zatvorená. Umyvárka je ešte z dôb socializmu a kuchynka tam vlastne ani nie je. Navariť sa tam nedalo nič!!!Bol tam len jeden rozbitý nefunkčný storočný sporák a dres, to bolo všetko. Chladnička tam tiež samozrejme nebola. Zaplatili sme hlupáci dopredu na dve noci, ale potom čo sa nám kazili potraviny a nemali sme si kde navariť, sme sa rozhodli ísť kempovať inde a požiadať o vrátenie peňazí za druhú noc. Vedúca bola fyzicky a telefonicky nedostupná a neskôr nám len po čašníčke-recepčnej odkázala, že vrátenie peňazí nie je možné. Na druhej strane bazény boli skvelé a súkromie pri stanovaní tiež celkom na úrovni.
Nabudúce možno skôr do chatky...