Súbory cookie zlepšujú funkciu stránok, používaním týchto stránok súhlasíte s použitím cookie viac info
Úvod Mapa Recenzíe Počasie Prihlásiť Informácie Schránka(0)
Hľadať Schránka(0) Mapa

Recenzíe:

JB
Hrozné rady pri vstupe kde sme čakali vyše polhodinu len na registráciu skazili dojem hneď na začiatku, ceny prehnane vysoké aj keď chápem, že boli také aj v dôsledku toho, že je súčasťou kúpalisko.... Plus nehorázny poplatok za elektrinu pre každého aj keď sme žiadnu nespotrebovali a nepotrebovali.Plus sa mi nepáčilo, že celý kemp bol uzavretý a nedalo sa na pešo voľne dostať von, iba po zazvonení

Klára
Boli sme v Taborisku 5 nocí, krásne prostredie a vzhľadom na to ze je to Táborisko nie kemp, tak, vybavenie Taboriska všetko super. Príjemné prostredie, stromy, pláž hneď pri Táborsku, prístav, voda super a túry po okolí hrad Viniansky, renesančný kostolík zrúcaniny, morské oko, Vinianske jazero, program zabezpečený na celý pobyt. Ceny prijateľné.

Jozef
Boli sme tu v júli 2021 , obytný príves, tri malé deti. Spokojnosť po všetkých stránkach. Asi nie pre náročných, vybavenie pomerne chudobné , ale dostačujúce. Dobré bazény, teplá voda. V termálnych bazénoch možnosť kúpania aj pri horšom počasí. Prevádzkuje obec Bystričany, obsluhu tvoria predovšetkým neskúsené brigádničky, ktoré pôsobia dosť rozpačito. Celkovo chýba podnikateľský duch. Obec zrejme nevie, čo s rozpadnutými chatkami, napr. stačilo by pozbierať železný šrot, ktorý sa hromadí na mnohých miestach. Hneď by bol väčší poriadok. Pri pokladni kempu sa striedajú pokladníčky, každý deň som platil inú sumu, niekedy miestny poplatok aj za deti, inokedy nie.

Igor
Prisli sme z dvomi psami do campu, lebo tam bola možnosť, aby sa mohli kupat aj psy. Na druhy deň niekto vyvesil tabuľky zakaz kupania psov. Neviem ci to je vtip.

Dušan
Kemp funguje, overené 4.7.2021.

zuzana
Boli sme na kupalisku 2.7.2021, bolo velmi prijemne, ciste prostredie, krasne bazeny s úžasnou vodou. Plavčik je lenivej vode bol velmi ochotny. Vela sme sa nasmiali. Aj animatori boli v pohode, zatancovali sme si s nimi. Jednoducho povedané, prijemne stravene piatkove popoludnie. Dakujeme

Sandra
Tak do tohto campu sa este urcite vratime! :) Krasne chatky samozrejme v klasickom minimalistickom style no aj to malo svoje caro a uplne to stacilo. Pekne prostredie,priroda a prirodny bazen. Nove sprchy a hygienicke zariadenia. Personal velmi mily,ustretový a pozorny. Za nas velka spokojnost. Boli sme tu cely tyzden s rodinkou a vsetkym sa pacilo :) dakujeme

Dzurjakova
Perfekný camp

Jaromir Michalec
Boli sme tam tento week 2 noci Chcel by som sa s vami podelit o moje skúsenosti s MARA campingom v Liptovskom Trnovci. S rodinou a malými detmi tam určite nechoďte ved neďaleko je Betula tam si sice priplatite ale odtiaľ budete utekať. Detské ihrisko nula bodov jedna šmýkalka pred zrútenim a pieskovisko žiadne.Teraz tam jedno ihrisko stávajú neskoro sezona začala a hluk z toho cely week.Konečne robia socialky ktoré škoda, nespravili pred sezonou pretože teraz vam tam od rana do večera brusia bruskami a to aj v sobotu a nedeľu, kuchynka hrozna ani len mikrovlnka tam nieje, atrakcie ? Lod mara s 50 perc. zľavou je pokazena. O wifi môzete snívať, a ďalej hluk do rána? Reprodukovana hudba a spev ožranov a ked sa sťažujete tak odpoved je len že" my sme ich upozornili"?Ani len ospravedlnenia sa od personalu nedočkáte. Na osvetleni odpadnute kryty ležia na zemi takže na deti sakra treba davat pozor, veci čo píšu na stranke ako kebab neaktualne, v reštaurácii chaos a navyše štyri dôstojne stoly na ktore treba čakať, inak su tam stoly v stane kde hra hudba ako na diskoteke nie ako v reštaurácii a nikto tam nechce pod reprakmi sediet, k vývaru či riadnemu jedlu"menu " sa viete dostať, ale varia ho až po 14 či 15,00??? Takže deti musia vydržať. Pláž nijak neupravena zájsť k vode sa da len po schodoch a.... čo vam poviem za nás nikdy viac radšej si priplatim a navštívim ine campy.

Milan
Kemp je vynikajuci az na tych prenajimatelov… nebyt tam uJakuba s vynikajucou Plznou tak by tu zakapali… ustretovost spravcov kempu je na bode mrazu..

Priemery cien kempov na Slovensku

Zoradiť podľa ceny : Osoba: » Dieťa: » Stan: » Auto: » Karavan: » Poplatok: »

Priemer celé Slovensko
Osoba: 3.70 EUR/deň Dieťa: 2.40 EUR/deň
Stan: 3.10 EUR/deň Auto: 2.60 EUR/deň
Karavan: 5.10 EUR/deň Poplatok: 0.60 EUR/deňBanskobystrický kraj
Osoba: 2.82 EUR/deň Dieťa: 2.14 EUR/deň
Stan: 3.41 EUR/deň Auto: 2.48 EUR/deň
Karavan: 5.26 EUR/deň Poplatok: 0.73 EUR/deň
Kempy Banskobystrický kraj »

Prešovský kraj
Osoba: 3.10 EUR/deň Dieťa: 1.80 EUR/deň
Stan: 2.98 EUR/deň Auto: 2.85 EUR/deň
Karavan: 4.22 EUR/deň Poplatok: 0.71 EUR/deň
Kempy Prešovský kraj »

Košický kraj
Osoba: 3.10 EUR/deň Dieťa: 1.78 EUR/deň
Stan: 3.43 EUR/deň Auto: 2.53 EUR/deň
Karavan: 6.00 EUR/deň Poplatok: 0.74 EUR/deň
Kempy Košický kraj »

Bratislavský kraj
Osoba: 3.50 EUR/deň Dieťa: 2.33 EUR/deň
Stan: 3.00 EUR/deň Auto: 2.90 EUR/deň
Karavan: 4.43 EUR/deň Poplatok: 0.85 EUR/deň
Kempy Bratislavský kraj »

Trenčiansky kraj
Osoba: 3.73 EUR/deň Dieťa: 2.33 EUR/deň
Stan: 2.60 EUR/deň Auto: 2.50 EUR/deň
Karavan: 6.27 EUR/deň Poplatok: 0.47 EUR/deň
Kempy Trenčiansky kraj »

Žilinský kraj
Osoba: 3.99 EUR/deň Dieťa: 2.35 EUR/deň
Stan: 2.97 EUR/deň Auto: 2.74 EUR/deň
Karavan: 4.62 EUR/deň Poplatok: 0.57 EUR/deň
Kempy Žilinský kraj »

Nitriansky kraj
Osoba: 4.35 EUR/deň Dieťa: 3.06 EUR/deň
Stan: 2.87 EUR/deň Auto: 2.32 EUR/deň
Karavan: 5.30 EUR/deň Poplatok: 0.48 EUR/deň
Kempy Nitriansky kraj »

Trnavský kraj
Osoba: 5.33 EUR/deň Dieťa: 3.73 EUR/deň
Stan: 3.87 EUR/deň Auto: 2.01 EUR/deň
Karavan: 5.46 EUR/deň Poplatok: 0.83 EUR/deň
Kempy Trnavský kraj »

Aktualizácia : 2021-07-01