Súbory cookie zlepšujú funkciu stránok, používaním týchto stránok súhlasíte s použitím cookie viac info
Úvod Mapa Recenzíe Počasie Prihlásiť Informácie Schránka(0)
Hľadať Schránka(0) Mapa

Najviac zobrazované:

Kemp Divín

Divín 5955x

Autocamping a Termálne kúpalisko

Dolná Strehová 5582x

Kemp Ormet

Teplý Vrch 5373x

Kemp Hodruša Hámre Glamping

Hodruša Hámre 5241x

Recenzíe:

Zdenka
V kempe sme s karavanom strávili dve noci a nemôžeme si vynachváliť! Krásne prostredie, na vysokej úrovni sociálne zariadenie, milý personál. Určite sa do tohto kempu ešte vrátime a vrelo odporúčame!!

Ivka
Cestovali sme s karavanmi a boli sme milo prekvapení. Na recepcii usmiata a milá pani (pozdravujeme). Prostredie krasne, socialky čisté, často sme stretávali pani upratovačky a naozaj nič nechýbalo. Jedna budova socialok pre ženy a druha pre mužov, žiadne rady.Kupanie vsehochut- bazen na plávanie, teplé bazény, tobogan, šmýkačky pre deti, jazero na plávanie a člnkovanie a k tomu neprehnane ceny. K dispozícii vláčik do RS. Veľmi sme boli spokojni a klobúk dole mestu RS. Ďakujeme a určite sa vrátime.

Iveta Vozarova
Boli sme s karavom. Úžasné prostredie, čisté socialky, milá a usmiata pani na recepcii(pozdravujeme). Boli sme milo prekvapení. Veľký areál s bazenami aj pre deti. Jazero pre plávanie a člnkovanie. Ceny primerane, so vstupom na kúpalisko. K dispozícii vláčik priamo do Rimavskej Soboty. Klobúk dolu mestu RS, ze to takto funguje.Urcite doporučujem a radi sa vrátime.

Roman
Hľadali sme po hodine hľadania bludenia sme to vzdali... Asi uz neexistuje... Ako som uz uviedol velmi zle značenie celej Zemplínskej šíravy, hlavne ze same bilbordy...

Roman
Boli sme koncom augusta, kemp prázdny žiadna obsluha, prespali sme zadarmo, nove sociálne zariadenia, ktore boli otvorene ale pocas sezóny (neviem kedy im tam konči :-)...) pýtali 0,50€ za pouzitie... Vsade neporiadok prázdne fľaše ale nie chybou ze tam niesu smetné kose, boli tam aj ked uz kemp nikto nestrazil... Take slovenske... Plne si donesiem prázdne odniesť alebo hodiť do kosa uz nie... Za mna cela Zemplínska šírava je neskutočne zle značená!

Roman
Maly rodinný kemp, bohužiaľ na karavany a stany trosku malo miesta ale nie vinou prevadzkara, sociálne zariadenie štýlové, bazén na ktory som nemal odvahu... Studena voda :-)

Roman
Pekny čisty kemp rovno pri vode za naozaj vynikajúcu cenu, slabsia obsluha, priorita penzión, sociálne nebudem hodnotiť lebo bolo daleko tak sme využívali nase v karavane, prípojka na el v dosahu, jediná nevyhoda nieje oplotený...

Roman
Predražený kemp, to sa viac uz oplatí privát, za všetko sa priplaca a ked si kúpite VIP tak v tom nemáte vobec nic a este si pytaju za vstup na detcke ihrisko 8e za 2h... Sociálne zariadenie ok prípojka na el a vodu dosahu ale to boli jedine pozitiva.

Roman
Vynikajúci kemp na vysokej urovni a stale za rozumnú cenu, krásne prostredie. Urcite sa vrátime.

Roman
Pekny kemp situovaný s krásnym výhľadom, ale za tu cenu bez vybavenia, sociálne zariadenie dost slabé, bez prípojky na elekrinu a bez možnosti doplnenia vody do karavanu. Je to skorej táborisko pre stany, pre karavany dost stazeny pristup

Hodnocení

Nejvíce zobrazované

Najviac zobrazované:

Agrokemping Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 5986x

Kemp Divín

Divín 5955x

Kemp Hodruša Hámre Glamping

Hodruša Hámre 5241x

Camping Modrá Farma

Pliesovce 4996x

Kemp Ormet

Teplý Vrch 3989x

Autocamping a Termálne kúpalisko

Dolná Strehová 3972x

Nejlépe hodnocené

Najlepšie hodnotené:

Route E58 - Camp Košice

Košice 5 bodov/7x

Autocamp Panoráma

Komárno 5 bodov/4x

Camping Manínska tiesňava

Považská Teplá 4.8 bodov/5x

Agrokemping Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 4.57 bodov/14x

Autocamping VAVRIŠOVO

Liptovský Hrádok 4.5 bodov/4x

Domaša - Dobrá

Domaša - Dobrá 4.5 bodov/4x

Vadaš Thermal Resort

Štúrovo 4.4 bodov/5x

Camping*** Nitrianske Rudno

Nitrianske Rudno 4.4 bodov/10x

Banský dvor

Nová Baňa 4.38 bodov/8x

Kemp Podhájska

Podhájska 4.33 bodov/3x

Autocamping Oravice

Oravice 4.33 bodov/3x