Súbory cookie zlepšujú funkciu stránok, používaním týchto stránok súhlasíte s použitím cookie viac info
Úvod Mapa Recenzíe Počasie Prihlásiť Informácie Schránka(0)
Hľadať Schránka(0) Mapa

Nové rezervácie:

Termín od 17.07.2024 | Camp PACHO****

Termín od 12.04.2024 | Autocamping Trenčín na Ostrove

Termín od 22.08.2024 | ATC Zelená voda
1 miesto s elektrickou prípojkou +2 osobychatka pre 4 osoby

Termín od 2.5.2024 | Letovisko Kurinec
3 stany, 4 dospělí a 4 motorky

Termín od 12.04.2024 | Oáza Camp

Termín od 13.04.2024 | Kemping Rybníky Opatovce

Termín od 14.04.2024 | Autocamping Trenčín na Ostrove
2l 2 osoby chatka

Termín od 24.6.2024 | Karavany-Camp Pod starým orechom
3l chatka 2osoby pes

Termín od 31.07.2024 | Autocamping Vrbov Termal Park
1 x place for big caravan(860 x 250), electricity, 2 adults, 1 child (17)

Termín od 28.6.2024 | Rekrečné stredisko Gazárka
6-lôžková bez sz

Recenzíe:

Marcel Ouška **
Pozor!!! Kemp v Senci na Slnecnych jazerách je pěkný dobře vybavený a je tam řada dobrých restaurací s dobrou úrovní služeb.Co tam ale provozovatelé kempu podcenili je bezpečnost. V kempu řadí pravidelně zřejmě organizovaná skupina zlodějů! Byli jsme tam 3 roky po sobě, naposled v létě 2023. První rok v kempu naším známým v noci odmontovali a ukradli jízdní kola přimontované na zadních dveřích VW transporter ve kterém dokonce spali my měli kola levnější tak jsme byli ušetreni. Druhý rok v kempu na tom samém místě opět v noci kompletně vykradli auto našim sousedům kteří spali vedle ve stanu, my spali v transporteru tak jsme byli opět ušetreni, pro ně dovolená v tu chvíli skončila policie udělala zápis a my jim půjčili na cestu domů. Třetí rok léto 23 došlo i na nás .Přijeli jsme celá skupina na motorkách, ještě jsme si ani nevybalili a zašli po příjezdu na jidlo do první restaurace v kempu. Po jídle jsme se vrátili k motorkám že postavíme stany, z motorek zmizelo vše co se da narychlo ukrást. Tohle jsme nezažili v celé Evropě kterou jsme projeli naštěstí bylo teplo takže jsme to otočili a domů do ČR jeli jen v tričkách protože bundy nám ukradli taky. Je tam krásně ale tohke byla posledni kapka myslím že Senec už budeme jen odjíždět velkým obloukem...

Zuzana ***
Boli sme v kempe ubytovaný týždeň. Ohľadom kempu a vybavenia nemám výhrady, ale skupina chlapcov z toho dvaja majú zelené minecraft šiltovky sú vyslovene drzí chuligáni. Absolútne bezohľadní.

Eva ***
Na velikost kempu nedostatečné sociální zařízení. Z 6ti sprch 2 nefunkční, zbylé 4 bez růžice a s tekoucim pouze praminkem vody. Na záchodech nedostatečný úklid. Ve 2 barech hraji dvě hlasite hudby, které se prervavaji, moc nepříjemné. Jinak pláž pěkná, vstup do vody skvělý, voda super, prostředí baru pěkne.

Zuzana **
Boli sme v kempu 4 dni, ani jeden deň nešla teplá voda, takže sprška bola v total studenej vode, nepokosená tráva u chatky, písané že internet v celom areáli- nebol nikde , hluk do 3 rána aj po upozornení , záchody a kúpelna špinavé, smrad, pitná voda nebola, pritom mala byť.

Čongy *****
Boli sme tu siíce iba jednu noc ale bolo super... akurát možno by bolo fajn na tak veľký kemping väčšiu chladničku s mrazákom... ináč nemám nič... ????

Bea
dobry den tiež by som poprosil info či kemp funguje aj tento rok a s akymi cenamy.8.2023

Peter ***
3 noci v campe. Prostredie krásne. Vybavenie pre camp v zlom stave. Slabá hygiena zariadení ako wc sprcha a kuchynka.

Miro **
Veľmi pekné prostredie, pekne upravený vstup do vody, krásna trávička. Čo sa týka prírodného prostredia úžasné, krásne výhľady, pozvolný vstup do vody aj pre deti, pekná trávička na stanovanie a iné športové aktivity. Tým asi všetky klady tohto kempu končia. Totálne zanedbané sociálky, ktoré sa čistia zrejme 1x denne, takže je tam stále špinavo. Vybavenie zažilo už kadečo, sprchy jedna veľká katastrofa - keď chce človek zatiahnuť záves na sprche, tak na neho padne, voda neodteká, nie je kam zavesiť veci, nie je kde sa posadiť a prezliecť, sú sam popadané sušiaky na veci, všade špina a mokro. To že som mal len studenú vodu ani nehovorím. (zrejme kvôli bojleru a jeho kapacie). WC rovnako špinavé, chýbal toaletný papier, umyvadlá a dosky špinavé, staré, poškodené.. Problém bol aj s tým, že kemp je maličký a cez deň sa tam nahrnnie veľa ľudí, ktorí sa prídu len okúpať, a tým pádom vám zatarasia cestu von a teda nemáte ako autom odísť. Toto zvládnuté nebolo. Teda celkovo ak chce človek zažiť peknú prírodu, prostredie, tak odporúčam, no ak tam idete s deťmi na viac dní a chcete nejaké služby navyše, tak sa radšej poobzerajte po niečom inom. Aj keď na Slovensku je to so službami takmer všade rovnaké. Bohužiaľ :(

Denisa *****
Výborne vybavené, kuchynka nová, sprchy a wc svietia čistotou a novotou, veľmi ochotní a milí personál, plne doporučujem ... boli sme na karavane a určite sa zas radi vrátime , dakujeme

Dana ***
Po roku sme prišli opäť, lebo v 2022 bolo super. Ubytovali sme sa tentokrát na skúšku na opačnej strane - RZ Drieňok a spravili sme dobre. V RZ Ormet sme si chceli zájsť do bufetu a požičať si vodné bicykle. Na bráne nás zastavila pani, že si ale musíme kúpiť vstup. Podotýkam bolo 17:00 ???? . Takže otočka a späť na Drieňok kam sa pravdepodobne o rok vrátime. PS: Odkaz novému majiteľovi RZ Ormet , prišli ste o cca 40€ na konzumnom a nepočítam bicykle - keďže neviem koľko stojí prenájom. Takto sa to nerobí do psej matere!!!