Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

ATC Margita a Ilona

Levice 75951x

Stredisko Kaluža

Kaluža 56704x

Kemp Kamenec

Kaluža 47879x

Penzión Kamence

Bobrovec 41829x

Best rated camps:

Camping Apartmany Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 5 points

ATC Tatranská Štrba

Tatranská Štrba 5 points

Táborisko Krym Nová Kelča

Nová Kelča 5 points

Autocamping VAVRIŠOVO

Liptovský Hrádok 5 points


Last Booking:

Date from 2026-07-02 | Kemp Ormet Teplý Vrch
4 stany, 4 autá2x elektrická pripojka

Date from 2026-06-18 | ATC Margita a Ilona
4L bungalov 4 osoby

Date from 2026-08-06 | ATC Račkova dolina
Miesto pre dvojmiestny stan a jedno auto

Date from 2026-06-27 | Autokemping Správy PIENAP
2 stany, 4 dospelí

Date from 2026-06-25 | camping.bratislava.sk

Date from 2026-06-25 | CAMPING DUNAJEC
2 stany, 4 ľudia

Date from 2026-06-17 | camping.bratislava.sk
Motorhome x 2

Date from 2026-06-27 | Penzión a kemp Pltník-Pieniny
2 stany, 4 ľudia, 1 auto

Date from 2026-06-27 | Autokemping Kesov

Date from 2026-06-16 | KEMPING SLNEČNÉ JAZERÁ
1 maly stan a 1 osoba

Discussion and reviews

Rekrečné stredisko Gazárka, Šaštín-Stráže

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

25. 07. 2022
From: Vlachová Stanislava

Jezdili jsme do Šaštína s dětma v devadesátých letech a bylo tam super, letos jsme vyvezli vnoučata zase super .Když to člověk pojme jako retro pobyt a neočekává luxus ,tak si užije klidnou dovolenou - kemp není ,, narvanej lidma " wc a sprchy jsou čisté , v místním občerstvení je výběr dostačující a místní lidi sympatičtí .Příští rok přijedeme znovu - doufám

13. 08. 2019
From: Tomasius

Skúsenosť z 2019/08. Kemp pri železničnej stanici je už uzavretý, stanuje sa pri chatkách priamo pri jazere 'Báger'. Ak sa chcete vrátiť do čias 80-tych, 70-tych rokov, toto je dobrá voľba. Dnes toto miesto navštevuje tak 5% voči návštevnosti zlatej éry. Tiché príjemné miesto s milými ľuďmi, neprepchaté turistami, takže sa nikde nečaká, žiadna dovolenková nervozita... Sem tam sa v areáli niečo modernizuje, no zachovával by som štýl 70-tych, a tento atribút by mohol byť lákadlom pre turistov vyhladávajúcich retro. Veď aj aj hurbanovstá receptúra Bažanta '73 je veľký marketingový úspech...

06. 04. 2012
From: iveta

dobry den.kolko by sme platili eur na7dni?chatku 2osoby dospele ,1dieta a kolko je to na jednu osobu ? a musia sa objednavat chatky vopred?dakujem pekne a cakam na vasu skoru odpoved.

19. 02. 2012
From: jiri velcl

do autokempu jsme jezdili řadu let a moc se nám tam libilo i před rokem1989 moc nás sklamalo,že v roce2011byl kemp zavřený jinak je zde klid a pododa a doufám že ještě bude bylo by škoda kdyby se tento kemp nadobro zavřel k vuli vyššim cilum. Jsou zde dobři lide a hlavně není poznat že se naše národy bohužel rozdělili